KURUMSAL

Ahsen İş Güvenlik Sistemleri kuruluş felsefesini ‘Tam Güvenlik’ üstüne kururken temelinde insan yaşamının kutsallığına odaklanmıştır. Bilim ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde inşaat sektörünün bu gelişim dışında kalması düşünülemez. İnşaat sektörü artık daha yüksek katlı ve karmaşık mühendislik bilgilenin toplamı olmuştur. Konsept projelerin hızla yükseldiği ülkemizde sektörümüzde bu alandaki değişime ayak uydurmaktadır. Artık işçi güvenliği tüm kurumsal firmaların temel kaygılarından biri olmuştur Şirketimiz bu vizyoner değişime göre kendini konumlandırmaktadır. Üst yönetim ve çalışanlarımızın endüstriyel iple erişim eğitimleri ve deneyimleri bizim temel prensibimizdir. Dünya’nın her noktasında iş yapabilme kapasitemiz bu sertifikasyonlardan geçmektedir. Bu bağlamda Endüstriyel İple Erişim (IRATA) sertifikalı inşaat güvenlik sistemleri kuran tek şirket olmanın ayrıcalığını yaşamaktayız.

Güvenlik ağ sistemlerimizde malzeme özelliklerinin, deney metotları ile bağlantı ve kurulum şartlarının TS EN 1263-1 ve 1263-2 standartlarına uygunluğunun yanı sıra Avrupa Standartlarını göz önüne alarak projelendirilmektedir. Biliyoruz ki bize olan güveninizin uygulama sahasında da karşılık bulması gerekir. İş ve işçi kazalarının en yoğun yaşandığı sektör olarak inşaat bu alanda daha titiz ve yüksek güvenlikli çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Zaten Yürürlüğe giren yeni iş güvenlik kanunumuz artık güvenlik filelerini inşaatlarda zorunlu tutmaktadır. Üretim, tedarik, keşif, sevk, montaj ve uygulama sonrası denetim süreçlerinin yönetimi profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle yapılmaktadır. Ahsen İş Güvenlik Sistemleri olarak projelendirme ve uygulama aşamalarındaki tüm prosesler risk analizine göre kurgulamaktayız. Buradaki temel yaklaşımımız projenin özelliğine ve risk derecesine göre uygun malzemenin seçimi ve minimum 6 mm 10 x 10 polyemid iplik kullanılan uygulamalarımızla iş kabul sürecinde sorun yaşamanın önüne geçmektir. Ahsen inşaat güvenlik fileleri olarak güvenlik ağ ve güvenlik filelerimizi her ebat ve ölçüde ve TSEN1263 standartlarına uygun polyamid ipten üretmekteyiz. Proje özelliğine ve isteğe göre UV Bozulma deneyleri yapan ender firmalardan biriyiz. Buradaki temel mantık; Güvenlik ağları, UV bozulmanın miktarının belirlenmesi ve üreticinin asgari enerji absorplama kapasitesinin gelecek 12 ay boyunca sürdürüleceğinden emin olunması için her 12 ayda bir deneye tabi tutulmasıdır.

Özellikle odaklandığımız uzmanlık alanlarımız olan inşaat güvenlik fileleri, iple erişim hizmetleri ve her türlü spor sahası file uygulamaları olan şirketimiz; ülkemizin her noktasında maliyetine bakılmaksızın satış ve uygulama hizmeti veren ender firmalardan birisidir. Mobilize montaj ekiplerimizle hem uygulama hemde ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal çözümler üreten ve alanında uzman olan şirketimizin kaliteli, standartlara uygun, efektif maliyetlerde çözümleri için sizi de aramızda görmek bize gurur verecektir.

Saygılarımızla

Halit CAN
Genel Müdür